Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Ne 08.00 - 22.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. PODMÍNKY A PRAVIDLA NÁKUPU
 3. Informace a pravidla pro nákup

Platba a dodání

 1. Ceny uvedené v ceníku jsou v Kč a jsou uvedeny včetně DPH. Dodavatel není plátcem DPH. Nezahrnují náklady na doručení zboží kupujícímu. Tyto náklady se k ceníkovým cenám přičítají.
 2. Pro jednotlivé obchodní případy jsou závazné vždy ceny platné v okamžik uzavření kupní smlouvy/závazné objednávky. Prodávajícímu zůstává vyhrazena oprava případných evidentních chyb.
 3. Jednotlivé prodeje se uzavírají na základě písemných objednávek kupujícího. Každá objednávka musí obsahovat následující náležitosti dle obchodních podmínek.
 4. Kupující se zavazuje uhradit prodávajícímu kupní cenu v plné výši objednaného zboží dle platného ceníku, ve sjednaném termínu.
 5. Způsob platby
  • platba před dodáním bankovním převodem na účet prodávajícího (cena objednaného zboží se v tomto případě navyšuje o poštovné nebo náklady na dopravu zboží kurýrní službou do místa určení)
  • platba dobírkou v případě, že zboží je zasláno kupujícímu prostřednictvím České pošty nebo jiné kurýrní služby (cena objednaného zboží se v tomto případě navyšuje o poštovné nebo náklady na dopravu zboží kurýrní službou do místa určení)
  • platba v hotovosti v provozovně prodávajícího a to nejpozději při přejímce zboží, na místě dohodnuté přejímky.

Dodací a expediční podmínky

Způsob doručení

 • prostřednictvím kurýrní služby, z důvodu nestandardních rozměrů doručujeme převážně službou TopTrans.
 • osobní odběr. Termín osobního odběru a místo osobního odběru je nutné s prodávajícím předem dohodnout v okamžiku obdržení avíza o připravené objednávce.
 • Osobní odběr je možné doplnit dovozem zdarma v rámci města Brna, ostatní místa záleží na dohodě mezi prodávajícím a kupujícím.

Dodací termín

 • Standardní doba dodání je 3-5 pracovních dnů od uzavření objednávky, resp. Od připsání platby na účet prodávajícího (platí při platbě předem).
 • nejpozději do 20 pracovních dnů od objednání/uzavření kupní.
 • V případě, že se dodací termín z objektivních důvodů protáhne, zavazuje se prodávající o této skutečnosti neprodleně informovat kupujícího a to buď telefonicky nebo elektronickou poštou.
 • Pokud Vám záleží na termínu dodání nebo možnostech doručení, vždy nás po potvrzení objednávky kontaktujte.
 • Kontaktujte nás i v případě upřesnění objednávky, nebo v případě změny platby a doručení.

 

 

 

 

Odstoupení od kupní smlouvy/závazné objednávky

1.        Odstoupení od kupní smlouvy/závazné objednávky ze strany kupujícího je možné za podmínek stanovených zákonem , a to do 14 dnů od převzetí zboží.

2.        V takovém případě je kupující povinen dodržet následující postup:
-          kontaktovat kupujícího písemnou žádostí o odstoupení od smlouvy, ve které musí být
-          uvedeno číslo a datum objednávky/kupní smlouvy, datum nákupu,číslo faktury a číslo účtu kupujícího či adresa pro vrácení kupní ceny
-          zaslat zboží zpět prodávajícímu, a to za následujících  podmínek:
-          zboží musí být nepoškozené a schopné dalšího prodeje,
-          zboží nesmí být použité,
-          zboží musí být nepoškozené,
-          zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.)
-          společně se zbožím musí být zpět zaslán doklad o koupi
-          ve vrácené zásilce musí být vložena kopie dokladu o uhrazení dobírkové nebo kurýrní služby, zboží nelze zaslat prodávajícímu zpět na dobírku. V takovém případě je prodávající oprávněn zboží nepřevzít a zaslat na náklady kupujícího okamžitě zpět.
-          zaslání zboží musí být doporučeně a pojištěné, prodávající neručí za jeho případnou ztrátu na cestě od kupujícího zpět k prodávajícímu 
- v případě odstoupení zašle kupující zboží výhradně na adresu prodávajícího dle dohody předem.

3.        Ve výše uvedeném případě se kupujícímu vrací kupní cena za zboží, nikoliv poštovné nebo náklady na zaslání zboží kurýrní službou. Dále může být cena snížena o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním. 
Cena bude kupujícímu vrácena zpět nejpozději do 14 dnů po obdržení vráceného zboží, a to pouze při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží. Vrácení kupní ceny se uskuteční buď převodem na účet kupujícího nebo zasláním poštovní složenkou na jeho adresu. Za tímto účelem se kupující zavazuje včas sdělit prodávajícímu údaje potřebné pro vrácení kupní ceny.

4.        V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek je prodávající oprávněn       odstoupení od smlouvy kupujícím neakceptovat a zboží nepřevzít nebo na náklady kupujícího odeslat zpět.

Kontakt
Ateliérová pozadí
Dušan Brzobohatý
Po - Ne 08.00 - 22.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.